Lezing 27 nov: Op weg naar Jupiters maan Europa
Op weg naar Jupiter maan Europa en nieuwe bemanning naar het ruimtestation ISS.
Op donderdag 27 november komt Rob van Mackelenbergh een lezing geven over Op weg naar Jupiter maan Europa en nieuwe bemanning naar het ruimtestation ISS.
Oktober 2024 werd de Europa-clipper gelanceerd naar de maan Europa bij Jupiter. En deze werd gelanceerd met een zogenaamde Falcon-Heavy raket van SpaceX vanaf Kennedy Space Center. Dit
ruimtevaartuig gaat kijken of er leven op die maan is , Europa-clipper gaat er niet landen maar omheen vliegen. De reis duurt 5,5 jaar en de afstand die in totaal dan afgelegd is , is dan ongeveer
2.9 miljard km.
In Maart 2025 werd er een nieuwe 4 koppige bemanning gelanceerd vanaf Kennedy Space Center Florida naar het ruimtestation ISS voor een verblijf van ongeveer 5 maanden . Deze werden
gelanceerd met een Falcon 9 raket van SpaceX in samenwerking met NASA . De 4 koppige bemanning bestond uit 2 dames en 2 heren . Deze lossen de astronauten af die er al 6 maanden zaten.
Prijs voor niet-leden: €7,50 (Leden gratis en hoeven niet te boeken). Mocht je problemen hebben met reserveren? Stuur dan een mail naar reserveringen@sterrenwachthalley.nl.
Hieronder kun je boeken. Let op dat je de juiste datum kiest.